מעצבי פנים ואדריכלים

שיתופי פעולה מקצועיים לאדריכלים, מעצבי פנים, מעצבי מוצר ומעצבי תצוגה

כולנו יודעים, שללא אביזרי נוי והום סטיילינג, העיצוב לא באמת שלם. חברת מסגרות שעשוע מתמחה בייצור של כל פריט נוי אומנותי לתלייה או הנחה, ומאפשרת לכם גמישות מלאה בעיצוב החלל, במקסימום התאמה אישית לכל קונספט וסגנון.

אנו מזמינים אתכם לסייר באתר ולהתרשם מכל האופציות העומדות לרשותכם, החל מהדפסה והדבקה על חומרים שונים כמו: דיבונד, קאפה, פרספקס, קנבס לייטבוקס. ועוד וכלה ביצירת פריטי עיצוב, שישלימו את המראה הנבחר כמו, מראות, מפות עולם, מסגרות לתעודות, מתקני תצוגה, לוחות/ שעם / גיר / מגנט.

להרשמה למועדון המעצבים והאדריכלים שלנו, השאירו פרטים

צילמת פרויקט חדש עם מוצרינו? אפשר לשלוח אלינו תמונות מקצועיות של הפרוייקט ונפרסם אצלנו באתר תוך מתן קרדיט

פרוייקטים ללקוחות פרטיים
הלבשת קירות – אצלנו ניתן למצוא את כל המבחר, הדמיון הוא שלך אפשר להגיע עם לקוחות או לבד לגלריה שלנו בגבעתיים (רצוי בתיאום מראש), או לבחור דרך האתר תמונות המתאימות לפרוייקט שלכם.
פרוייקטים מסחריים
בתי מלון, משרדים, רשתות שיווק ועוד .ברשימת לקוחות שלנו תראו שתמונות ומסגרות של מסגרות שעשוע נמצאות בכל מקום .מוזמנים להצטרף לרשימת השתפ"ים שלנו

היתרונות שלנו

מקסימום גמישות – מחפשים מסגרת בטקסטורה מאוד ספציפית? צריכים לשמור על צבעוניות, המתכתבת עם הפלטה הנבחרת? כאן אתם יכולים לחלום בגדול!
מקצועיות ללא פשרות – הצוות המקצועי שלנו מיומן בביצוע עבודות רחבות היקף, ויכול להתמודד עם כל אתגר, כולל מסגור על לגלריות ותצוגות כלל עולמיות.
One stop shop – נוכל להעמיד עבורכם את מערך השירות שלנו, הכולל: גרפיקה, הדפסה, מסגור, הובלה והתקנה בבית הלקוח, כך שאתם נהנים “מראש שקט" ומבטיחים את איכות התוצאה.
מהירות ועובדה במסות גדולות- מסגרות שעשוע היא בעלת המפעל המשוכלל ביותר בתחום ההדפסות הדיגיטליות ושירותי המסגור, אנו מקבלים הזמנות גדולות, ועומדים בטווחי הזמנים הנחוצים לכם.

מוצרים חדשים שעשויים לעניין אותך

שם התמונה

שם התמונה

שם התמונה