מעצבי פנים ואדריכלים

שיתופי פעולה מקצועיים לאדריכלים, מעצבי פנים, מעצבי מוצר ומעצבי תצוגה

אנו מזמינים אתכם לסייר באתר ולהתרשם מכל האופציות העומדות לרשות הלקוחות שלכם , החל מאומנות בסגנונות שונים, מסגור תמונות איכותי, וכלה בהדפסה מותאמת אישית  על חומרים שונים כגון: פרספקס, זכוכית, דיבונד, קנבס ועוד. אנו מייצרים עבורכם אומנות ממוסגרת בהתאמה אישית.

כולנו יודעים, שללא אביזרי נוי והום סטיילינג, העיצוב לא באמת שלם. חברת מסגרות שעשוע מתמחה בייצור של כל סוגי אומנות לקירות, ומאפשרת לכם גמישות מלאה בעיצוב החלל, במקסימום התאמה אישית לכל קונספט וסגנון.

להרשמה למועדון המעצבים והאדריכלים שלנו, השאירו פרטים

צילמת פרויקט חדש עם מוצרינו? אפשר לשלוח אלינו תמונות מקצועיות של הפרוייקט ונפרסם אצלנו באתר תוך מתן קרדיט

פרוייקטים ללקוחות פרטיים
הלבשת קירות – אצלנו ניתן למצוא את כל המבחר, הדמיון הוא שלך אפשר להגיע עם לקוחות או לבד לגלריה שלנו בגבעתיים (רצוי בתיאום מראש), או לבחור דרך האתר תמונות המתאימות לפרוייקט שלכם.
פרוייקטים מסחריים
בתי מלון, משרדים, רשתות שיווק ועוד .ברשימת לקוחות שלנו תראו שתמונות ומסגרות של מסגרות שעשוע נמצאות בכל מקום .מוזמנים להצטרף לרשימת השתפ"ים שלנו

היתרונות שלנו

מקסימום גמישות – מחפשים מסגרת בטקסטורה מאוד ספציפית? צריכים לשמור על צבעוניות, המתכתבת עם הפלטה הנבחרת? כאן אתם יכולים לחלום בגדול!
מקצועיות ללא פשרות – הצוות המקצועי שלנו מיומן בביצוע עבודות רחבות היקף, ויכול להתמודד עם כל אתגר, כולל מסגור על לגלריות ותצוגות כלל עולמיות.
One stop shop – נוכל להעמיד עבורכם את מערך השירות שלנו, הכולל: גרפיקה, הדפסה, מסגור, הובלה והתקנה בבית הלקוח, כך שאתם נהנים “מראש שקט" ומבטיחים את איכות התוצאה.
מהירות ועובדה במסות גדולות- מסגרות שעשוע היא בעלת המפעל המשוכלל ביותר בתחום ההדפסות הדיגיטליות ושירותי המסגור, אנו מקבלים הזמנות גדולות, ועומדים בטווחי הזמנים הנחוצים לכם.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

אומנות ממסוגרת
תמונות מודפסות צפות מודפסות על פרספקס זכוכית אלומיניום ועוד
מראות ממוסגרות בכל גודל בהתאמה אישית