שעשוע- אתם חולמים אומנות- ואנחנו הופכים אותה למציאות

מחלקת לימינציה

קצת עלינו
חברת מסגרות שעשוע מתמחה בעבודה עם לקוחות מוסדיים והחברות הגדולות במשק, ומהווה כתובת לכל אדם שוחר אומנות, שמעוניין בהדפסות איכותיות על כל סוגי החומר. אנו מאמינים בשירות מהיר, ומעניקים מעטפת one stop shop הכוללת הדפסה ומסגור במקום אחד. השירות שלנו מהיר ותחרותי, אנחנו עובדים עם הזמנות בהיקפים גדולים במיוחד, ומספקים אותם במהירות הגבוהה ביותר, אודות לצוות המקצועי והמיומן שלנו, חומרי גלם ללא פשרה, מכשור מתקדם ופטנטים ייחודים. בין לקוחותינו הקבועים משרדי הממשלה, בתי מלון, מוסדות חינוך, מוזיאונים ואמנים רבים.

סיפור החברה
חברת "מסגרות שעשוע" נולדה מתוך הרעיון לייצר מסגרות מובנות מראש לשוק הפרטי מתוך הבנה, שעד לפני כ- 35 שנה, המענה לצורך הזה כלל לא היה קיים, וניתן בידי נגרים בהתאמה אישית בלבד. החברה נוסדה בשנת 1981 כעסק משפחתי של שני אחים, מנשה ושאול שעשוע, וסיפקה מסגרות למיטב חנויות הצילום ברחבי ארץ. אודות לתפוצתה הרחבה, ניתן עד היום למצוא כמעט בכל בית ומוסד ציבורי בישראל תמונות, הממוסגרות במותג הוותיק.

בכל מקום מסגרות שעשוע
זוכרים את התמונות בבית של הדודה? סבתא ערכה קולאז' תמונות משפחתי על הקיר, גם אנחנו היינו חלק מזה. החל משנת 1981, חברת מסגרות שעשוע שיווקה את מסגרותיה המובנות ליותר מ 600 חנויות צילום בארץ. אם רכשתם בעבר מסגרת בחנות צילום, סיכוי של 99% שהיא הייתה של חברת מסגרות שעשוע.

למעשה, אנחנו היינו הראשונים להבין, שבשביל מסגרת לא צריך ללכת לנגר. ­בשנות ה- 2000 הרחבנו את עיסוקנו, ומאז אנו מעניקים גם שירותי הדפסה דיגיטלית וגרפיקה מקצועית לארגונים גדולים ולעסקים קטנים כאחד. חנות המפעל שלנו ממוקמת בגבעתיים, מתחם כורזין, ואנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מהמגוון הרחב, ולהפוך את החלום האומנותי לקירות שלכם- למציאות בת קיימא.

מסגרות שעשוע מעניקה מעטפת שלמה לכל מה שנדרש כדי להפוך את הרעיונות האומנותיים שלכם למציאות. החל ממסגור אומנותי, וכלה בהדפסות על כל חומר, שקיים היום בשוק ובכל רזולוציה!

מחלקת נגרות

השותף העסקי שלך בקידום מכירות

חברת מסגרות שעשוע מספקת פתרונות הדפסה, מסגור והקמה מלאה של תערוכות, ירידים,
קונגרסים, כנסים לרבות גרפיקה, הדפסה, מסגור, הובלה, הקמה ופירוק.

אנחנו לא באמת צריכים להיות גדולים בשביל לחשוב בגדול, אנחנו רק צריכים לתת דרור לדמיון.

אודות2

בית חם למעצבים ואמנים

מעוניינים להדפיס פרינטים ברזולוציה גבוהה ובהדפסה איכותית? הגעתם למקום הנכון! חברת מסגרות שעשוע מעניקה חממה מקצועית לאמנים ומעצבים, המעוניינים להפיק את עבודותיהם מבלי להתפשר על איכות ההדפסה, החומר ומהסגור.

כאן תוכלו לחלום הכל- ובגדול, אנו מעמידים לרשותכם אלפי דוגמאות להדפסה, עשרות אופציות לשילוב המרקם הנכון ואלפי אופציות להתאמת המסגרת הנכונה- כך שהיצירה שלכם הופכת להיות חד פעמית ומושלמת- הלכה למעשה! אנחנו עושים גם צילומי רפרודוקציות.

הכירו את הצוות שלנו

שם העובד
תפקיד

שם העובד
תפקיד

שם העובד
תפקיד

שם העובד
תפקיד

שם העובד
תפקיד

שם העובד
תפקיד

שם העובד
תפקיד

שם העובד
תפקיד

שם העובד
תפקיד

שם העובד
תפקיד

גאווה ישראלית

מסגרות שעשוע היא מפעל ישראלי בלב אזור התעשייה האקסקלוסיבי של גבעתיים, המעסיק עובדים ישראלים, צברים ועולים חדשים כאחד. המפעל נושא בגאווה את תו "מפעל כחול לבן", שניתן לנו בשנת 2013. כפי שעובדים מרגישים בית במסגרות שעשוע כך גם לקוחותנו תמיד מוצאים כתף חזקה ומחבקת בפעילותם.

מעוניינים לבצע הזמנות?

המפעל שלנו ממוקם באזור התעשייה כורזין בגבעתיים, , הנגישות הגבוהה אלינו מאפשרת לאנשי רכש מכל רחבי הארץ לתאם פגישה עמנו ולהתרשם מקרוב מהמבחר הקיים, ואף לבצע הזמנות פרטניות בהתאם לצרכיהם. המפעל משרת לקוחות מכל הארץ, מבתי מלון באילת ועד למוזיאונים ומכללות בגליל הצפוני.


הלקוחות שלנו מספרים